Chcete taky?

 • Získejte pozornost vesmíru

  Potřebujete vytvořit úžasné webové stránky podle Vašich představ, sladěné s Vaší energií a záměrem? A nevíte, jak na to? Rádi Vám nabízíme dokonalé skloubení intuiceuměleckého cítění, vědomostí o principech jemných energií (v současnosti vědecky zaměřeným lidem předkládaných i ve formě kvantové mechaniky)všestranných technických dovedností a všeobecného přehledu.

 • Vytvoříme pro Vás magické webové stránky

  Co to znamená? Při tvorbě designu a dalších částí stránek využíváme ověřených poznatků a zkušeností z Feng ShuiHo’oponoponozákona přitažlivosti a mnoha let zkoumání různých magických směrů. Současně využíváme dostupných moderních technologií, takže Vaše nové stránky budou půvabné, uživatelsky přívětivé a dnem i nocí budou přitahovat a směrovat energii vesmíru k dosažení Vašeho záměru.

 • Proč si nechat vytvořit zrovna takové stránky?

  To máte záležitost volby. Předpokládáme, že chcete, aby se Vaše stránky návštěvníkům líbily. Aby se na ně rádi vraceli. A současně aby na stránky chodili noví návštěvníci bez zbytečných nákladů na reklamu.

  To všechno Vaše nové stránky zařídí. Podprahové informace symbioticky zařazené do designu stránek zpříjemní návštěvníkům jejich procházení a čtení Vámi publikovaných informací a nabídek. Současně takovými stránkami dáte vesmíru jasně na vědomí, že jste připraveni přijímat bohatství ve všech formách a radovat se ze života.

 • Technické záležitosti

  Při tvorbě originálního designu vycházíme z Vašeho přání a představ. Máme velmi bohaté zkušenosti a znalosti počítačových a internetových technologií.

  Vývoji webových stránek a programování obecně se věnuji již od roku 1990 a nasbíral jsem dovednosti v mnoha oblastech (např. HTML, CSS, PHP, MySQL, PostgreSQL, JavaScript, ASP.NET, Windows Azure, C++, Delphi, C#, Basic, Assembler, …).

  Podle požadavků na funkčnost stránek vytvoříme nové řešení, nebo nainstalujeme velmi oblíbený CMS systém WordPress v kombinaci s osvědčenými doplňky. To vše zajistí plnění požadovaných úkolů a zjednoduší a zpříjemní Vaše aktualizace obsahu stránek. Pro Váš prospěch nasadíme i velmi cenné znalosti z oblasti copywritingu (psaní poutavých prodejních textů)infomarketingu a SEO optimalizace.

 • Cena

  Základním prvkem je grafický návrh, který připravíme tak, aby zesiloval Váš záměr, přitahoval k Vašim stránkám pozornost a proud hojnosti.

  Také můžeme Váš již stávající design (jinde vytvořený nebo zakoupený) upravit zařazením energetických prvků a jemnými úpravami tak, aby byl zachován existující vzhled a přitom aktivován jeho vliv na posílení záměru webových stránek a přitáhnutí pozornosti návštěvníků i energie hojnosti.

  Návrh je pro použití dále potřeba upravit do podoby webové šablony a tu propojit s Vašimi stávajícími nebo novými stránkami. V případě Vašeho zájmu, abychom tyto úpravy a případně instalaci provedli, účtujeme 1000 Kč za hodinu práce (500 Kč za každou započatou půlhodinu).

Výběr možností

položkacena [Kč]
tvorba nového grafického návrhu10000
tvorba nových stránek včetně nového designu, šablony a instalace15000
úpravy existující webové šablony5000
další úpravy (řezání grafiky, vytvoření šablony, instalace webu, …)1000 / hod.
Zadat poptávku

Chcete mít také svůj Magický web?
Napište jaký a domluvíme se.